-

سئو ارزان چیست؟

حتما شما تبلیغات سئو ارزان را در وب سایت بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو دیده اید. سئو ارزان شاید به ظاهر مفید باشد ولی بعد از مدت کوتاهی متوجه می شوید اسیب جدی به سایت شما وارد کرده است. همانطور که قدیمی ها همیشه می گفتند، هیچ ارزانی بی حکمت نیست. بنابراین نباید گول بعضی از تبلیغات بیهوده را خورد. هر خدماتی هزینه های از قبل تعیین شده ای دارد و کمتر از آن نشان دهنده این است که خدمات به طور کامل انجام نمی شود. سئو ارزان یعنی با هزینه ی بسیار ناچیز رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهند اما باید بدانید بدست آوردن هیچ نتیجه ی مثبتی بدون زحمت امکان پذیر نیست و نمی توان به سئو ارزان به نتیجه دلخواه رسید.

چرا از خدمات سئو ارزان استفاده نکنیم؟

شما می توانید بعضی از کارهای سئو مانند جستجو کلمات کلیدی، بهینه سازی متا تگ ها و غیره را با کمی آشنایی با سئو بدون هیچ هزینه ای انجام دهید اما هیچ کاری را نمی توانید بدون پول به صورت حرفه ای انجام دهید. بنابراین اگر بخواهید فرآیند سئو را به صورت حرفه ای انجام دهید باید از یک متخصص کمک بگیرید که برای این متخصص باید هزینه صرف کنید.

هر کسی که صاحب کسب و کاری است به فکر افزایش اعتبار و فروش و مشتری های خود می باشد و می داند که برای این مقصود باید تلاش و هزینه هایی را صرف کند. شما برخی از کارها را نه تنها نمی توانید با سئو ارزان انجام دهید بلکه ممکن است داشته های خود را هم از دست بدهید.

افرادی که از سئو ارزان استفاده می کنند زیاد علاقه به پیگیری روند پیشرفت خود ندارند زیرا در سئو ارزان معمولا از روش های ناقص و غیر اصولی استفاده می شود و نمی توانند هیچ ارزیابی به شما ارائه دهند.

کاربرانی که به سایت شما می آیند هدف مشخصی دارند ولی ممکن است نیاز های آن ها متفاوت باشد. تشخیص نیاز کاربران کار آسانی نیست و فقط توسط متخصصان امکان پذیر است. در طراحی سایت شما باید به فکر نیاز کاربرانتان باشید ولی متاسفانه افرادی که از سئو ارزان استفاده می کنند تنها به افزایش رتبه سایت می اندیشند.

بیشتر شرکت هایی که خدمات سئو ارزان ارائه می دهند از کارمندان کم تجربه استفاده میکنند که ممکن است ضربه بزرگی به کسب و کار شما وارد کنند که موجب از دست دادن اعتبار شما می شود.

استفاده از سئو ارزان ممکن است مزایایی داشته باشد ولی شما باید به معایب آن هم فکر کنید و ببنید چه نتایجی را برای سایت شما به دنبال خواهد داشت و آیا ارزش ریسک کردن را دارد یا بهتر است به فکر یک سئوی مطمئن باشد.

http://seosmart.ir/index.php/other-services/65-cheap-seo

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 16 مهر 1397 | 16:54 | نویسنده : رضا راد |