-

بازاریابی اینترنتی چیست؟

مجموعه فعالیت های اینترنتی و به صورت آنلاین در جهت جذب و حفظ مشتری را بازاریابی اینترنتی می گویند. برای انجام این نوع بازاریابی در ابتدا باید اهداف را تعیین کرد و سپس وب سایت مناسبی را مطابق با این اهداف طراحی کرد.

ایمیل مارتینگ در بازاریابی اینترنتی

شاید برای شما نیز سوال باشد که چگونه ایمیل مارکتینگ می تواند یک ابزار بازاریابی اینترنتی باشد! این مدل بازاریابی اینترنتی باید به روش درست انجام شود وگرنه با شکست رو به رو می شود. زمانی که شما ایمیل هایی را برای مشتریان خود ارسال می کنید، برخی از آن ها به دلایل مختلفی خوانده می شود ولی برخی نخوانده رها می شود. این ایمیل ها ناموفق هستند. در بازاریابی اینترنتی برای این که ایمیل مارکتینگ یک ابزار مفید واقع شود باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

ایمیل هایتان را با اهداف مشخص ارسال کنید.

از موضوعات تاثیر گذار برای ایمیل خود استفاده کنید.

خلاصه و مفید بنویسید تا برای مشتری خسته کننده نباشد.

با زبان ساده بنویسید و ایمیلتان را با یک سوال تمام کنید.

انواع بازاریابی اینترنتی:

تبلیغات آنلاین

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی موبایلی

وبلاگ نویسی

روش های موثر در بازاریابی اینترنتی برای صاحبان کسب و کار:

ساخت وبلاگ و قرار دادن محتوای با کیفیت درآن: مهم ترین راه در بازاریابی اینترنتی ساخت وبلاگ و محتوای مناسب می باشد. شما ازین طریق می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید.

استفاده از محتوای با کیفیت و مشخص: یک محتوای جذاب ایجاد کنید و کلمات کلیدی مناسب در آن قرار دهید و دقت داشته باشید از مطالب کپی استفاده نکنید.

بر قراری ارتباط با گروه های مختلف در لینکدین: در گروه های لینکدین به راحتی می توانید با رقبا و همکاران خود ارتباط برقرار کنید تحلیل و بررسی های لازم را انجام دهید.

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی: امروزه شبکه های اجتماعی بازدیدکنندگان زیادی را دارد. ازین ابزار برای انتشار مطالب خود استفاده کنید.

توسعه روابط با مشتریان از طریق ایمیل مارکتینگ: ایمیل مارکتینگ بهترین روش برای برقراری ارتباط با مشتریان به صورت فرد به فرد است که موجب افزایش اعتماد مشتری به شما می شود.

و...

در این بخش به توضیح بازاریابی اینترنتی و اهمیت آن در دنیای رقابت پرداختیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آموزش کامل روش های مختلف بازاریابی اینترنتی به وب سایت ما مراجعه کنید. امید است با استفاده درست از بازاریابی اینترنتی شاهد رشد روز افزون کسب و کار خود باشید.

http://seosmart.ir/index.php/seo-services/internet-marketing

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 15 مهر 1397 | 11:26 | نویسنده : رضا راد |