-

سئو تضمینی یعنی چی؟

زمانی که یک شرکت بحث سئو تضمینی را بازگو می کند یعنی برای کیفیت و باقی ماندن سایت شما در رتبه های بالای صفحه اول گوگل به شما تضمین می دهد. سئو تضمینی در واقع همان چیزی است که همه صاحبان کسب و کار به دنبال آن هستند. شرکت ما با یک برنامه ریزی دقیق و مقرون به صرفه این کار را انجام می دهد و سایت شما را با روش های مطابق با استاندارد های گوگل و کلمات کلیدی مناسب به رتبه بالای صفحه اول گوگل ارتقا می دهد. ما انقدر به کارمان مطمئنیم که در این زمینه به شما تضمین می دهیم و شما روند رشد سایت خود را می توانید ببینید.

حقیقت سئو تضمینی

بهتر است بدانید کسانی که سئو تضمینی را در مدت کوتاه مثلا یک یا دو ماه به مشتریان خود وعده می دهند، تغییرات الگوریتم های گوگل را در نظر نمی گیرند. با سخت گیری های شدید گوگل در زمینه رتبه بندی سایت ها، فرآیند سئو زمان بیشتری می برد، در حقیقت قرار گرفتن یک سایت در رتبه بالای صفحه گوگل در مدت زمان خیلی کوتاه غیر ممکن است. گوگل در این مورد اعلام کرد که هیچ شرکتی نباید بگوید که رتبه اول در نتایج جستجو همواره برای آن هاست زیرا گوگل دائما در حال تغییر الگوریتم های خود برای جایگاه بالا در صفحه اول خود می باشد. بنابراین فریب شرکت هایی که وعده سئو تضمینی در کوتاه مدت را به شما می دهند نخورید.

بخشی از فعالیت هایی که در سئو تضمینی انجام می شود:

تحلیل و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی سایت و ارائه راه کار های عملی برای بهبود آن ها

آنالیز و بررسی رقبا

تشخیص و انتخاب کلمات کلیدی مناسب

تولید محتوای مرتبط و جذاب

مشاوره در جهت بازاریابی و برندسازی

استفاده از تکنیک های خاص سئو برای افزایش ctr

مشاوره جهت سئو و بازاریابی اینترنتی

بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی

و...

مهم ترین عامل موفقیت یک کسب و کار سئو سایت است، زیرا از طریق سئو تعداد مشتری و فروش محصولات و خدمات افزایش می یابد. سئو تضمینی به زمان و درک الگوریتم های گوگل نیاز دارد. در حقیقت این فرآیند مستلزم فعالیت مداوم بر روی سایت به کمک یک سئو کار حرفه ای است که به استاندارد های تعریف شده گوگل و موتورهای جستجو آشنایی کامل دارد. برای اطلاعات دقیق تر و استفاده از خدمات سئو تضمینی به سایت ما مراجعه کنید.

http://seosmart.ir/index.php/seo-services/warranty-seo

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 14 مهر 1397 | 15:45 | نویسنده : رضا راد |