-

کمک گرفتن از بک لینک خوب است یا نه؟

بک لینک چیزی است که اغلب کاربران با نگرانی به آن به فکر می کنند. برخی از افراد از بک لینک با نام بد یاد می کنند ولی باید بدانید که بک لینک یکی از ضروریات در پروسه سئو سایت می باشد و بدون تولید و درج بک لینک فرآیند سئو سایت امکان پذیر نیست. بک لینک های همیشگی و معتبر می تواند اعتبار سایت را بسیار بالا ببرد.

نقش بک لینک در سئو سایت

بک لینک یک قسمت جدانشدنی از سئو می باشد زیرا گوگل در صورتی لینک شما را در نتایج جستجو و در رنکینگ بالا نشان می دهد که وب سایت شما دامنه بالایی داشته باشد و معتبر باشد، این اعتبار باید از لینک هایی که در سایت های دیگر قرار گرفته است دریافت نمود. به بیان ساده تر هرچه شما بیشتر در وب سایت های دیگر لینک خود را قرار دهید سایت های بیشتری در رابطه با کلمه کلیدی شما صحبت می کنند و همین امر اعبار سایت شما را افزایش می دهد.

همان طور که بیان کردیم بک لینک ها نقش اعتبار دهند را به سایت شما دارند. اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و قرار دادن لینک خود به نوعی هدایت ترافیک به سمت وب سایت خود می باشد. بک لینک هایی که به طور دائم در سایت های دیگر قرار می گیرند تاثیر شگفتی در سایت شما خواهد داشت. البته روال کاری و ریتمی که برای بک لینک گذاشتن قرار می دهید نیز بسیار با اهمیت است زیرا پروسه کاری شما در خصوص بک لینک به وسیله ی گوگل آنالیز و بررسی می شود.

علت به کار بردن بک لینک

گوگل در صورتی می تواند سایت شما را در رنکینگ بالا قرار دهد که تراس بالایی دریافت کند و این اعتبار تنها از بک لینک هایی می تواند دریافت شود که از وب سایت های معتبر ایجاد شده اند و هر چه این اعتبار بیشتر باشد تراس بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد. از طرفی بک لینک های غیر طبیعی و موقت اعتبار وب سایت شما را پایین می آورد.

جهت اطلاع بیشتر در رابطه با بک لینک و تکنیک های موجود برای دریافت بک لینک های مفید که موجب افزایش رتبه وب سایت شوند به وب سایت ما مراجعه نمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 30 آبان 1397 | 13:35 | نویسنده : رضا راد |