-

سئو سایت و تاثیر محتوا در آن

امر تولید محتوا در سئو سایت بسیار مهم است و باید به این موضوع دقت کافی داشته باشید. ممکت است شما دو صفحه در وب سایت خود داشته باشید که به هم شباهت بسیاری دارند و تفاوت آن ها را با کمی تفکر بتوان فهمید این امر باعث می شود موتورهای جستجو نیز دچار مشکل شوند و فکر کنند این دو صفحه کاملا مشابه با هم هستند. اما شما باید به گونه ای عمل کنید که تفاوت صفحات را به خوبی نشان دهد این امر موجب می شود تولید محتوای شما در آینده عمق بیشتری داشته باشد.

سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت در موتورهای جستجو فقط قرار گرفتن در رتبه های بالا و صفحات اولیه موتورهای جستجو نمی باشد بلکه به معنای جذب میزان ترافیکی می باشد که شما از طراحی سایت خود انتظار دارید.

سئو سایت و بهبود رنکینگ

اغلب مردم فکر می کنند در عنوان طراحی سایت باید نام تجاری و یا نام دامنه خود را ذکر کنند. اما این کاملا اشتباه است و عنوان صفحات یکی از راحت ترین راه هایی است که شما می توانید به موتورهای جستجو از دید سئو سایت بگویید که صفحه مورد نظر از طراحی سایت شما در چه زمینه ای است و همچنین صفحات طراحی سایت شما چطور طبقه بندی شده است. اما متاسفانه بسیاری به عنوان صفحات از دید سئو توجهی نمی کنند. شما در فرآیند سئو می توانید با جای دادن مهم ترین کلمات کلیدی در عنوان طراحی سایت خود ازین فرصت نهایت استفاده را کنید. علاوه بر این اگر شما همچنان مایلید عنوان طراحی سایت شما شامل نام شرکت و یا دامین شما باشد میتوانید نام تجاری و یا دامین خود را بعد از کلمات کلیدی و بعد از خط فاصله قرار دهید که این موضوع در سئو بسیار تاثیر گذار است.

فرآیند سئو یک پروسه بسیار پیچیده است که باید به طور کامل به آن پرداخته شود شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت ما مراجعه نمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 23 آبان 1397 | 15:30 | نویسنده : رضا راد |