-

سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟

سئو یکی از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد که با مجموعه فعالیت هایی رتبه سایت را در گوگل افزایش می دهد. فرآیند سئو حرفه ای موجب بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما می شود و میزان فروش محصولات و خدمات شما را افزایش می دهد.

چرا باید سئو حرفه ای را به دست افراد ماهر بسپاریم؟

فرآیند سئو شاید به ظاهر کار آسانی باشد ولی در واقعیت اینطور نیست. گوگل هر لحظه الگوریتم های خود را تغییر می دهد و تنها یک متخصص خبره می تواند این فرآیند را به خوبی پیاده سازی کند. همواره تمام کارهایی که بر روی سئو انجام می دهید به بهبود رتبه وب سایتتان کمک نمی کند بلکه گاهی ممکن است توسط گوگل به پنالتی بخورید و آسیب جبران ناپذیری به سایت شما وارد شود از جمله این کار ها می توان به تولید بک لینک های خودکار و بدون حساب، کلمات کلیدی نا مرتبط، پنهان سازی و محتوای تکراری اشاره کرد.

مزایای سئو حرفه ای

· افزایش رشد و رونق کسب و کارتان

· پیشی گرفتن از رقبا در دنیای تجارت

· افزایش رتبه در صفحه اول گوگل

· صرف هزینه کمتر نسبت به تبلیغات

· بیشتر دیده شدن محصولات وخدمات شما در فضای اینترنت

نکات قابل توجه در سئو حرفه ای

تهیه نقشه سایت: برای معرفی وب سایتتان به گوگل از نقشه سایت استفاده کنید و چگونگی ارتباط قسمت های مختلف وب سایتتان را در آن مشخص کنید.

تولید بک لینک: ایجاد بک لینک از سایت های معتبر موجب افزایش اعتبار شما می شود و رتبه سایتتان را ارتقا می دهد.

استفاده درست از کلمات کلیدی: استفاده مناسب از کلمات کلیدی در سئو سایت شما تاثیری زیادی دارد ولی باید توجه داشته باشید ایجاد بیش از اندازه کلمات کلیدی تاثیر منفی روی وب سایت شما می گذارد و موجب افت رتبه در موتور های جستجو می شود.

رابط کاربری بالا: وب سایت خود را طوری طراحی کنید که برای بازدیدکنندگان کاربردی باشد و آن ها را برای دیدن صفحات دیگر وب سایتتان راغب کند.

همانطور که بیان کردیم فرآیند سئو حرفه ای کار مشکل و زمان بر می باشد که توسط افراد معمولی نمی تواند موفقیت آمیز باشد، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای سئو وب سایت خود از کارشناسان سئو حرفه ای کمک بگیرید.

http://seosmart.ir/index.php/other-services/53-professional-seo





:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 16 مهر 1397 | 16:55 | نویسنده : رضا راد |